ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: SME
autor: Pablos
pridané: 06-02-2006 22:05


asi ty tomu nerozumies. Naivne sa domnievas, ze rolls robia rucne kvoli umeniu. A to tak nie je. Robia to najma kvoli kvalite ako aj kvoli tomu, ue je inak robene ako ostatne - pasove - inak povedane kvoli jej cene, ktoru potom auto ziska. to iste plati o cigarach. Rucne sulane su kvalitnejsie, drahsie, jedinecnejsie. ale ani mi nenapadne tvrdit, ze su umenim. ale ty v pohode tvrdis.
Ak by si chcel hovorit o umeni, predstavim si ludi, ktori urobia kazde auto rolls ine. Ale ono to tak nie je. Tak ako dostane stolar zakazku a RUCNE (t.j. bez pasu) urobi stolik podla predlohy, tak to urobi aj vyrobca rolls. to ue jedno koliecko ma o milimeter mensi polomer ako ostatne z toho neurobi umenie.
Podla mna, umenie je skor robit tuningy a rozne airbrushe ako rolls. To ze je to drahe neznamena ze je to umenie, uz to pochop.
Takze mna asi skor nebavi Ti to vysvetlovat do nemoty.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group