ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: K
autor: Pablos
pridané: 06-02-2006 19:00


tvojimi nazormi dospejeme len k tomu, ze tu budu lacni Vyvoleni. budeme odkazani na to, ci firma da alebo neda cash. Co ked urobime nieco viac intelektualne a uz nedostaneme od VUB peniaze. hnmmm, urobme brak, to ma rado az 75% ludi - kaslat na tych 25% za ktorych nic nedostaneme.

co ak najnizsie naklady na divadlo s tym, ze riaditel dokonca nebude mat z toho nic, urobi listok za 2500 SK. hmm, autoamitcky to divadlo nebude a vratime sa zasa k tym vyvolenym.

proste, nezhodujeme sa v tom, ze ty nevidis v divadle, v kulturnom zivote ziadny zmysel pre spolocnost a pre jednotlivcov. Nevidis z toho cashe a tak ta to nezaujima. to je kratkozrake.

NEHANBIM SA, ale verim ze ty sa neskor za tie radikalizmy hanbit budes :-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group