ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

ekonomia a moralka
autor: libertarian
pridané: 06-02-2006 16:11


Lukas

„Ach jaj, Pablos, vidim ze si v zajati klamlivych predstav a argumentov neoklasickej, mainstreamovej ekonomie. Vobec trhu nerozumies a podsuvas nam aj jemu, co vobec nie je pravda:-(“

Lukas, ty tu poucas nejakeho anonymneho socialistu o chybnosti mainstreamoveho prudu v ekonomii. Hrozne je vsak to, ze SUBEZNE s tvojim vysvetlovanim vyucuju profesori s mnohymi titulmi taketo bludy na ekonomickych fakultach, a to nielen v SR. Pokial ty tu jednomu cosi osvetlis, oni za nase peniaze osprostia mozgy dalsim stovkam studentov a daju im k tomu aj diplomy !!! CO S TYMTO ????

A len tak na okraj :
Ono to vlastne ani nie je problem ekonomicky. To, ci sa ma v state socialisticky prerozdelovat , je problem skor MORALNY, eticky. Ekonomia hovori, ako sa da vytvorit hodnota. Moralka hovori, kto si tu hodnotu ponecha . Socialisti sa ohanaju vedou- ekonomikou , ide im vsak iba o cudzie peniaze.

Ako v tej TV "diskusii" > hovorili o KULTURE , a mysleli stale na peniaze !


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group