ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Komunizmus vecne zivy
autor: Pablos
pridané: 06-02-2006 15:01


to delegovanie je nevyhnutne. Pretoze nie je uskutocnitelne spravovat veci verejne bez ludi, ktorý sa tomu venuju pravidelne a na plny pracovny uvazok. Plati to napriklad pre tvorbu zakonov, ktore definuju vztahy medzi ludmi. Plusom demokracie je to, ze my si mozeme vybrat tych ludi, co tie zakony tvoria.
Aj ti zli zastupcovia statu budu lepsi ako by to mal spravovat jednotlivec sam, kedze na to nema dostatocne kapacity: vzdelanie, cas, schopnosti.
ako som uz spomenul, je na ludoch aby si vybrali kto ich bude zastupovat. Dalsim plusom demokracie je to, ze po 4 rokoch ich mozu vymenit ,ak budu zli - ako hovoris.
mas lepsie NEUTOPICKE riesenie?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group