ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: SME
autor: jednokto
pridané: 06-02-2006 12:08


je pravda to, ze dnesny model prav a povinnosti je skor vysledkom interkacie a dohod medzi zamestnavatelmi a zamestancami, ako vysledkom rasu produktivity. ja to povazujem za normlane... kedze jeden zamestnanec sa citil trosku maly oproti svojmu zamestanvatelovi, spojili sa do odborov a tie maju rovnovaznejsiu situaciu pri vyjednavani podmienok. TU vidim ulohu odborov - je to de facto druha strana pracovnopravnej zmluvy. Nic viec, nic menej. Akonahle vsak zacne ci jedna alebo druha strana pchat prsty do politiky, je to v keli a uz to nieje o dohode, ale o lobingu, aby rozhodca (stat) upravil pravidla tak, aby vyhovovali jednemu timu.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group