ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Pablos, kedy mi zacnes dotovat kulturne BMW?
autor: jednokto
pridané: 06-02-2006 11:06


stale tu je problem ten, ze ty nevnimas potrebu statu zachovavat bezpecnost v doprave a zabezpecit bezpecnost co najvacsiemu poctu ludi. Je tu snaha statu starat sa o bezpecnost nasho naroda. Je v zaujem celej spolocnosti dotovat vyrobu aut (rozumej "moje BMW")

NIe vsetko sa da premenit na peniaze (ani taka bezpecnost napriklad. na figu su ti prachy, ked ta tycka od volantu prepichne ako jednohubku).

BMW jw umenim...dizajn podla teba nie je umenie? a co este nieje podla teba umenie? Dame si schvalit zakon napisany Pablosom, ktory bude urcovat, co je a co nie je umenie? A vykalmi pomazane bycie srdce a konfety porozhadzovane po dlazke - umenie, alebo nie? Dotovat, alebo nie?

Sport je showbiznis. Zrovna tak ako opera. Dat blafakom elegantny gol Haskovi je rovnake umenia ako hucat na celu La Scallu. Nech si Ciger aj Dvorsky zarobia na seba sami. Maju na to. Nevidim dovod, aby som im ja dotaciami prispeval na ich nadstandardny zivotny styl. Nie, nieje to o zavisti, le to o sedliackom rozume...

uz som volal do BMW, ale ti somari sprosti ma nechapali, ked som im povedal, ze v SR chceme dotovat vyrobu BMW, aby sme zabezpecili slovakom pravo na bezpecnu dorpavu a ked som im povedal, nech mi daju cislo ich uctu, tak bez slova zvesili... veru veru, pablos, clovek chce ludom dobre, aby nezomierali na cestach a este mu vynadaju do arschlochov... uz viem ako sa citi taky zneuznany odusevnely laviciar :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group