ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

Pablos, kedy mi zacnes dotovat kulturne BMW?
autor: jednokto
pridané: 06-02-2006 10:12


fajn..kedeze tu chceme dotovat vysoku kulturu (divadla tanca, opery, filharmonie), lebo podla Pablosa a jemu podobnych kulturne vyzitie je proste pravo kazdeho cloveka, tak ja chcem,a by mne Pablos zadotoval Mercedes, lebo bezpecna a pohodlna preprava je tiez pravo, ktore este laviciari nestihli vymysliet (ale myslim ze som ich predbehol iba o "prsia").

Pablos, dam ti cislo uctu firmy Mercedes, alebo BMW? Vyskuu mesacnej splaty ti urcim ja, (skusim sa zahrat na statneho uradnika, co vymysla vysku dane..neboj nebude az taka vysoka, bude prave akurat, aby som si mohol kupit BMW 5 s pohonom 4x4 povedzme uz za polroka).

POkial sa ti zda, ze BMW 5 je luxus, tak ja ti poviem, ze aj opera je luxus. Potommame priemer v umeni, ako ja v automobiloch - stredna triade. Kto je umelcom strednej triedy, to necham na teba. Nuz a potom tumame brak. Aj medzi autami, aj medzi umelcami. Ja tam zaradujem Deawoo Tico a Senzus. Tych asi dotovat nechces, ze? alebo ano? Ved aj Senzus je kultura, ti nemaju pravo na dotacie? Ved podla mojho skromneho odhadu, vacsina pospoliteho ludu relane duma nad kuopu aut, ktore sa kvalitou vyrovnaju Ticu, ako aj sazabavaju na kulture, ktora sa svojou kvalitou vyrovna Senzusu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group