ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: SME
autor: jednokto
pridané: 06-02-2006 10:01


ked na "nieco" nie je ochotnych ist ani 50 ludi, na zaklade akeho prava pozadujes, aby sa "to" udrzovalo pri zivote z penazi nas vsetkych?

Dotovanim umoznujeme robotnikom, aby isli do divadla. Ja chcem, aby si dotoval BAyerische Motor Werke, aby mi bolo umoznene mat BMW rady 5 s pohonom 4x4. Nejakym zazrakom si zistil, ze zaplatenim vstupneho nejak ten robotnik z vychodu zvysi svoju prduktivitu. JA ti na tom mozem povedat, ze keby smom mal BMW rady 5 s pohonom 4x4, tak sa moja produktivity zvysi radikalne,lebo budem mat vacsiu radost z cesty do prace :).

Pablos, mozem ti dat cislo mojho uctu, kde by si posielal v ramic solidarity tie prachy na to beemvecko? Ved rozhodne ti ide o zvysenie mojej produktivity, no nie? Slubujem, ze do haliera ich posuniem do centraly BMW :)

ako argument uvadzam aj to, ze zaujem o BMW bol vzdy. ale je naozaj otazne, ci by bez podpory statu nebol len pre smotanku, ktora je jedina schopna dat za BMW velke peniaze. A teraz si to porovnaj so svojim textom.

Tie prachy mi budes (alebo priamo BMW, ak to uznas za vhodne) posialet zlozenkou, alebo prevodom na ucet, alebo cash? Aku sumu ti mozem vyrubit mesacne?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group