ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Ina Katarina!!!
autor: Katarina
pridané: 04-02-2006 0:58


Zamerne som to zlahcila, preto aj tie smailiky, chcela som si trosku rypnut a apelovat na umelcov-cakatelov, aby nasledovali svojich kolegov z minulosti:-)

Ale vazne: pokial niekto citi silnu potrebu, neutichajucu tuzbu nieco tvorit, povedat, odovzdat, tak nech tak urobi, bez ohladu na to, ci mu to prinesie finacny prospech. Pokial ale chce svojou tvorbou zarabat, tak musi produkovat "veci", ktore sa predaju. Povazujem za absolutnu drzost, ak niekto pozaduje, aby mu stat finacoval jeho ulety, ktore okrem neho nezaujimaju nikoho, nanajvys tak spriatelenych tvorcov podobnych uletov.

Inak som velmi, velmi zaneprazdnena, nemam cas reagovat ale poctivo sledujem vsetky prispevky
Vcera v noci, ked som zbadala prispevok s menom Katarina, tak som skoro spadla zo stolicky, najprv som si myslela, ze uz mi sibe a ze si nepamatam, co robim, ked som si ho precitala, tak mi bolo jasne, ze to nie je odo mna:-)
Darmo, je to pekne meno :-)
Ak by Katarina prispievala dalej, tak sa odlisim.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group