ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Kultura, Narodne divadlo a hovná.
autor: autor
pridané: 03-02-2006 16:25


Co je moc to je moc!!! Moji rodicia byvaju na dedine a pokial viem maju vybetonovanu sachtu, ktoru podla potreby chodi vyberat hovnocuc. Je prisne zakazane mat trativod bez vybetonovanej sachty na odpad. Ak niekomu tecu hovna do potoka, je za to zodpovedny len a len on sam a obec by ho mala za to pokutovat. Ani vo Svedsku nema kazdy kanalizaciu.Richtara Slotu si pokial viem zvolili obcania, nie Martania. Ak sa niekomu nepaci socha, kt. richtar Slota mieni postavit,nech spise peticiu, zozbiera hlasy obcanov, ktori su tiez proti a osobne mu ju zanesie.Nemam rad rany pod pas, aj ked na richtara Slotu mozem mat svoj vlastny nazor.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group