ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

Kultura, Narodne divadlo a hovná.
autor: libertarian
pridané: 03-02-2006 13:59


Kultura, Narodne divadlo a hovná.

V jednej primestskej casti Ziliny sa zilinsky rychtar Slota rozhodol pozdvihnut kulturu. Za mestske peniaze dava vybudovat mnohomilionovu sochu ktorehosi slovenskeho kulturneho dejatela. Miestni nekulturni obcania protestuju – nemaju kanalizaciu, hovna im tecu do potoka, studne sa znecistuju, a mesto z ich penazi stavia SOCHU ! Samozrejme, socha nebude z ICH penazi, bude z mestskych. Poslanci sa istotne na tie miliony poskladali z vyplaty. Nekulturni slovaci nech drzia huby. Sochu a kulturu treba !!!!!
Dedin bez kanalizacie je v SR este vela. Este vela hovien pretecie slovenskymi potokmi, ale nasi umelci uz najdrahsiu budovu v state maju. Nech zije kultura !!!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group