ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Umelci
autor: libertarian
pridané: 03-02-2006 11:25


SLOTA :
" nechcem nikomu vstupovat do svedomia, ale konzervativizmus je o hodnotach, nie o peniazoch."

Hej, a na tie svoje hodnoty potrebujete nase peniaze !

Konzervativizmus by mal byt hlavne o MORALKE. A nutit inych, aby zo svojich penazi financovali hodnoty, ktore oni sami nechcu platit - to je vysostne nemoralne, zlocinne. "Hodnoty" ma financovat dobrovolne ten, kto ich takto ocenuje.

Definovat KONZERVATIVIZMUS podla tvojich slov - je to najhorsie, co mozes pre svoju vlastnu ideologiu urobit. Ale toto si vybavte vo vlastnej kuchyni (Friso, Krivosik, KDH, ... ).

A ked si taky konzervativec (a asi aj krestan) , chod vysvetlit na cintorin tym zamrznutym bezdomovcom, preco oni zamrzli na ulici, a vy kulturnici si budujete za nase spolocne peniaze superdrahe divadlo. Mozte tam potom hrat dramu o tych bezdomovcoch. Vy ste kostolovi pokrytci a prizivnici, nie socialne citiaci ludia. fuj. Preco ste tych bezdomovcov nevpustili do toho divadelneho svatostanku - nemuseli zahynut. Za nase peniaze si vykurujete "svoje" divadla, a vonku hynu ludia!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group