ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: S hulvatmi sa nedalo diskutovat.
autor: libertarian
pridané: 03-02-2006 11:06


jednokto :
K tvojej diskusii s Lahvacom >
Asi je zbytocne diskutovat s niekym kto STANDARTNE obhajuje etatisticke nazory. Proste - ludia su aj takyto. Vzdy budu existovat ludia, ktori povazuju prizivnictvo na majetku inych za "normalne". Niekto to robi zo zjavnej vypocitavosti, niekto z krestanskej lasky, niekto z hluposti. Niektori radi chodia do divadla, ked im na skutocne naklady doplatia ostatni obcania. A aj takyto odsudzuju napr. ciganov, ze tito sa prizivuju.....

To, co asi ma vyznam, je diskutovat s niekym, kto ta inspiruje, pouci, alebo u koho mas sancu zmenit jeho nespravny nazor. Vcera sa Lukas poucil, ze s niektorymi ludmi je diskusia nemozna (prekvapil ma Porubjak, ti dvaja sasci zjavne bojovali za svoje osobne zaujmy).

Len tak na okraj - Nemyslis, ze by bolo pragmatickejsie NEBOJOVAT za trh, ale za rozvoj etatizmu a socializmu ? - mozno by sa tym urychlil konecny rozvrat socialistickeho statu a MOZNO by ludia pochopili pravdu. Iba na vlastnej kozi ludia pochopia pravdu. (asi je to blbost , ludia zili aj pred r89 a dnes znova nechapu ..... fuj...)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group