ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: S hulvatmi sa nedalo diskutovat.
autor: jednokto
pridané: 03-02-2006 10:57


stala by sa pre chudobynch nedostupnou...no.. nie cela kultura by sa stala nedostupnou, ale zaroven sa aj opytam, ci si myslis, ci pospolity lud ma zaujem napriklad o divadlo tanca. Samozrejme mozme tu zabrdnut do debatky o tom, ze posplity lud hlupucky treba vychovavat :)

ja ti tiez mozem povedat, ze kvalitne rodinne auto s technologiami, ktore mozno nazvat pomaly aj umenim je pre mna nedostupne, ale to ma este neopravnuje pozadovat, aby sommal taketo auto a ostatni sa mi nan poskladaju. postacim si s autom,ktore nie je az tak "umelecky" premakane :)

kultura je aj Drislak, Maguracik, dychovka, nie iba experimentalne divadlo tanca a Vojna a mier. Taksito autom nieje iba Mercedes Maybach a Bentley, ale aj Lada Niva alebo Dacia alebo Fabia. kazdy si v kulture (vo vozovom parku) najde to, co mu vyhovuje a na co ma. mna by si ani parom koni nedotiahol na divadlo tanca, a napriek tomu sa nepovazujem za nekulturneho cloveka.

teda vidim du priestor na debatu o adresnosti
vyberania dani. stat musi jasne povedat, naco tie dane od nas vymaha pod hrozbou basy.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group