ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: S hulvatmi sa nedalo diskutovat.
autor: jednokto
pridané: 03-02-2006 10:39


okrem toho chcem poukazat na nelogicnost tvojich viet: "Trh? Tomu by stacila taka kultura ako od Kirschnerky". Po prve - keby to trhu stacilo, pytam sa NO A???? hadam sa citis kompetentnejsi ako trh urcovat, cu ludia maju chciet? Druha otazka - aj ty si sucastou trhu a evidentne chces aj nieco ine ako ponuka Kirschnerka. Teda sam vidis, ze trh urcite bude chciet viac ako si myslis, lebo ty si sam sucastou trhu.

Ja sa ta spytam - kto potrebuje Mercedes Maybach, alebo Bentley, alebo Parkery so zlatou spickou? To su produkty, ktore su vystavnou skrinou novych technologii a/alebo vycibreneho vkusu dizajnerov - a to vsetko na takej vysokej urovni, na akej su napriklad opery Verdiho...no vidis, a predsa sa vyrabaju a nie zo statneho :) tak to je nielen s hmotnymi statkami ako je auto alebo pero, ale aj s nehmotnymi... :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group