ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: S hulvatmi sa nedalo diskutovat.
autor: jednokto
pridané: 03-02-2006 9:28


nuz kto to bol, Porubjak, ten postarsi pan s okuliarmi a fuzikmi v hrubom svetri? mal som dojem, ze asi pred esteveckou opravoval svoje auto, lebo ruky mal neuveritelne spinave.. a mozno je to teraz mova umelecka moda..

Lukas v debate obhajoval aj moj nazor. Toth a jeho mnisterstvo je zbytocne, zrovna tak ako statna podpora kultury. Lasica aj Kirschnerka robia umenie na urovni a opravte ma ak sa mylim, ale asi na to nepotrebuju statne peniaze... statne peniaze na svoje zivobytie potrebuju ti dvaja (vylakana dama a pan) z hladiska, ktori ako argument na Lukasa pouzili podpasove "Kolko mate rokov?".

Velmi trefne bolo to, preco by mal robotnik od vychodu pod hrozbou basy davat prachy na SND v BA. Takisto sa mi zdal mimoriadne nekulturny ten argument zastupcu kulturej obce (cloviecik v strede tych troch), ktory ako argument pouzil to, ze jeho meno je na nejakom plagate a ze bol na nejakej udalosti v Edinburghu. Na konci diskusie totalne idiotsky zabekal "nech aj kirschnerka podpise" alebo nieco v tom zmysle... no poivem vam, aj moj pes je kulturejsi pri "dialogu" so mnou ako bol tento predstavitel kulturnej obce.

Mna len zaraza to, ze presne tieto argumenty nepouzije Lukas aj voci cirkvi..tam z nepochopitelnych dovodov uz nie je tak ostry.. je to pochopitelne - kazdy si haji ten svoj piesocek, ci uz racionalen, alebo nie. Kulturnici sihaja svoje grantiky a peniaze zo statneho,Lukas zase svojich konzervativcov, ktori by inak asi zomreli od hladu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group