ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

S hulvatmi sa nedalo diskutovat.
autor: libertarian
pridané: 03-02-2006 8:46


Lukas Krivosik :

Ku vcerajsej besede iba tolko >
S ludmi typu „diskutujuci „umelci““ sa neda diskutovat tak, ako na tomto fore. Bolo mi ta luto. Urobil si presne tu chybu, ktoru obcas robis aj tu. Nerozlisujes ludi podla charakteru a neprisposobujes styl debaty. Ak sa citis byt novinarom, je toto dolezita vec.
Tym „umelcom“ bolo treba ihned jasne povedat : HOVORIME O PENIAZOCH alebo o KULTURE ??? Hovorime O NASICH (!) peniazoch. Vznesene reci si nechajte na javisko ! Toto je ZIVOT.

Iste coskoro pochopis, ze tvoj konzervativny (?) pristup nic neriesi . Mnou casto kritizovana NEJEDNOZNACNOST konzervativnych nazorov znemoznuje najst pravdu. Rozlisovat kradez podla toho, ci ju robi STAT kvoli podpore kultury, chudobnych , polnohospodarov, .... alebo ci kradne zlodej bez statneho opravnenia – to je nepripustne.
Vcera si stal na nespravnej strane barikady – ked zvazim tvoje tunajsie nazory. Ty sice navrhujes ZRUSIT min.kultury, ale asi preto, ze je tam clovek z ANO. - „Liberal“ . Zrusit dalsie ministerstva, ktore ludom beru peniaze a slobody, co s nimi ??? Co tak zacat ministrom SKOLSTVA ?!!! a min. VNUTRA , SPRAVODLIVOSTI , .......

Necakam, ze mi das za pravdu. Len sa zamysli. Nie som pubertak, co este nepozna zivot.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group