ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

No vyborne!!!
autor: hlúpy jano
pridané: 02-02-2006 23:23


No vyborne, ked teda vsetko vyriesi trh a na kulturu nech stat nic neprispieva, ked nam teda nevadi ze zanikne opera, filharmonia, galeria, Beethoven alebo van Gogh, preco su katolicki konzervativci tak vehementne proti odluke cirkvi od statu? Na to, kolko stoji danovych poplatnikov prevadzka cirkvi, nepovie z nich nikto ani slovo, este sa rozculuju, ked sa vobec o tom diskutuje!!! Preco ja musim platit cirkev (jedno jaku), ked robotnik z vychodu nemusi platit narodne divadlo? Vysvetli mi to niekto? Nech sa teda vybera vstupne do kostola a nech si cirkev na seba zarobi, aj na platy aj na prevadzku a opravy svojich zariadeni. Ked trh, tak trh!!! A ze sa kostoly rozpadnu a nikto do nich nebude chodit, lebo bude drahe vstupne? No a co, ved trh to vyriesil!!! Bravo!!!

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group