ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: cirkev, kultura, sport, politicke strany
autor: jednokto
pridané: 02-02-2006 21:58


kazdy vlastnik sa musi starat o sovj majetok.mna sa nikto nepyta, ci mam na opravu mojej strechy, co nie je kulturna pamiatka... keby kydla z nej skridla tak ma povlacia po sudoch a bude im suma fuk ci mam alebo nemam na opravu strechy a rozhodne mi stat neda ani korunu, aby som tu strechu opravil.. takisto nech sa staraju vlastnici o svoje vlastnictvo..pokial nemaju prachy an to, aby boli v poriadku, tak pripustam debatu o prispevku zo strayn statu, prave z toho dovodu, ze stat uvali namajitela iste povinnosti. Apropo, ked si cirkev restituovala vedela dopredu do coho ide :)

mestske lesy kosice maju hodnoty dobre vyse jednej miliardy...vies ake lesy maju cirkvi? vies kolko vynasa desat hektarov lesa? moj kamos v humennom ma les, vidim kolko penazi mu to vynasa... a nehnutelnosti..:) to su prenajmy no proste lusk :)

tie argumenty o okamzitom podani trestneho oznamenia to je take nizke, ako uroven nasich politikov..a ty mas rozhodne na viac :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group