ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

lekari :
autor: libertarian
pridané: 02-02-2006 8:13


Brano Sepesi :

„Ak máš na mysli zdravotníctvo, tak by som pre reformy najradšej použil slová ako stupídne. ........... Pomaly sa odhodlávam napísať sem čosi o tom ako to v skutočnosti vidí radový zdravotník. Potom uvidíte, že zákony, ktoré sa prijali sú nie reformné, ale ťažkým spôsobom reštriktívne a regulačné. Byl by zde zájem?“

- Asi ano. Dohodni sa s redakciou.
- K tym reformam :
Vam by sa asi pacilo zmiesane zdravotnictvo : Liecit ako v socializme, platy ako v kapitalizme. Dnes pri navsteve u lekara mam viac strachu z cakania, vybavovania, birokracie, ako z choroby. Lekarov je ako much, ale vacsina kdesi zasita, ambulancie preplnene (stav pred dvoma rokmi, odvtedy sa liecim sam).

Zajac zacal robit mierne trhove zmeny (kompromisne) , ale vam sa cnelo za socikom. Vy chcete platy ako v amerike, ale platit vam musia pacienti zo slovenskymi platmi (1 desatina z USA).

Zakupte (vybudujte) si vlastne nemocnice vo vlastnictve lekarov ! Nadavate na majitelov, ale sami sa do toho nehrniete. Tam by ste si museli urobit ozajstny kapitalizmus. Ziadne socialisticke zasivarne.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group