ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Do jedného vreca
autor: godz
e-mail: toko4329@zoznam.sk
pridané: 01-02-2006 16:15


A ešte raz učitelia. Skús si spočítať, koľko času reálne pracujú učitelia, koľko majú voľna a keď si to prepočítam tak mi vychádza plat učiteľov zhruba dvojnásobok toho, ako sa oficiálne deklaruje. Nie som proti učiteľom a zvyšovaniu ich miezd, ale nech sa kriticky pozrú na seba. Mám v rodine niekoľko učiteľov takže viem o čom hovorím. A podobne je to so zdravotníkmi. Kričia, my sa staráme o vaše zdravie a pritom za túto prácu dostávame štvrtinu toho čo v západnej Európe! Všetci čo tu žijeme máme v priemere výrazne nižšie platy! Nielen učitelia a zdravotníci. Aj nekvalifikovaný robotník zarobí v záp. Európe viac ako u nás. Preto prosím neviďte len seba a svoje problémy.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group