ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: ako tak
autor: Autor
pridané: 01-02-2006 15:44


V svojej reakcii tvrdis, ze Lukas napada slobodu, tak sa pytam, ako ju napada?
Prestizna spolocnost, ktoru som zaregistroval pri jeho clanku, je podobna ako vidavam v denniku "Aftonbladet" alebo "Expressen" skoro denne spolu s pikantnymi fotografiami homosexualov a lesbiciek. Pri tom si precitas, ze vlada Görana Perssona zistila, ze narod malo diskutuje o EU takze zriaduje dalsi (v poradi uz neviem kolky) urad tentokrat pre rozsirenie diskusie o EU, co bude danovych poplatnikov stat 57 000 sv. korun denne. Na dalsej strane si precitas ako sa predsednicka SSU (rozumej organizacie podobnej SZM) spila na mol a musela noc prezit na zachytke, kde ju odviezla policia, ked sa pobila so strazcami poriadku v jednej Stockholmskej putike s neslavnou povestou. Este pred odvozom na zachytku stacila oznacit jedneho bodyguarda za j........o pristahovalca, ktorych Svedsko vobec nepotrebuje a o policajtovi sa vyjadrila, ze ma prilis maleho k....a, ked s nou takto naraba. Pikantnost situacie je v tom, ze SSu hlasa protidrogovu a protialkoholovu politiku (nie vsak v mimopracovnej dobe!!!) a pozitivy vztah k pristahovalcom. Takze noviny vzdy obsahuju vsehochut a to iste plati o internete.Na ti si hold aj moralisti musia zvyknut.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group