ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Financovanie kultúry + zrušiť MK
autor: Autor
pridané: 01-02-2006 15:17


Slovensko nie je narod, Slovensko je samostatny suverenny stat. Neviem, co mas na mysli pod "...poserovia bez hrdosti, co tu riesia kraviny za par korun". Slovensko je mala krajina, to mas pravdu, ale neverim tomu,ze to co je zivotaschopne potrebuje podporu statu. Ze by na Slovensku nemalo sancu nic prezit bez podpory, to sa mi zda, nehnevaj sa na mna, prilis nadnesene... Ak si demokraciu predstavujes tak "ze tu musi byt aj par ludi, ktori budu rozhodovat aj tak, ze sa to sprostaci nebude pacit", tak to sme tu uz raz mali a nechcel by som sa toho znovu dozit. Ja mam rad slobodnu volbu a nedelim ludi na nizke, stredno a vyssie prijmove skupiny. Oznacit niekoho za sprostac a poserov v diskusii o kulture, to je velmi odvazne a bolo by dobre keby si to mohol niecim podlozit.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group