ISSN 1335-8715

25-01-2006   Branislav Jáger   Ideológia   verzia pre tlač

Koniec „nekresťanských“ konzervatívcov v Británii

Tak sa to konečne prevalilo. Stalo sa, čo sa muselo stať. Britská konzervatívna strana, celé desaťročia brániaca pozíciu takzvaného sekulárneho konzervativizmu, to nakoniec vzdala. Necelé dva týždne po zvolení svojho nového lídra verejne ohlasuje definitívny príklon na stranu ľavicového liberalizmu.

Reakcia na príspevok

cenzura
autor: Maroš Miliczki
pridané: 01-02-2006 9:28


Martin, myslím, že so mnou súhlasíš v tom, že cenzúra na týchto stránkach by mala byť vo svojej podstate autocenzúrou. Ostáva otázkou, kde je hranica, po prekročení ktorej je potrebné zasiahnuť, aby sa situácia nevymkla z rúk, ako sa to stalo na niektorých internetových fórach. Myslím, že k tomu môžu prispieť všetci diskutujúci obmedzením útočných invektív a uvádzaním relevantných faktov alebo argumentov. Táto cesta sa mi zdá byť schodnejšia, ako to hádanie sa o konzervativizme a liberalizme, pravici a ľavici, ktoré je v týchto podmienkach keď je nemožné dokonale upresniť svoju pozíciu, mierne nedôstojné a zavádzajúce.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group