ISSN 1335-8715

25-01-2006   Branislav Jáger   Ideológia   verzia pre tlač

Koniec „nekresťanských“ konzervatívcov v Británii

Tak sa to konečne prevalilo. Stalo sa, čo sa muselo stať. Britská konzervatívna strana, celé desaťročia brániaca pozíciu takzvaného sekulárneho konzervativizmu, to nakoniec vzdala. Necelé dva týždne po zvolení svojho nového lídra verejne ohlasuje definitívny príklon na stranu ľavicového liberalizmu.

Reakcia na príspevok

RE: ???????
autor: D
pridané: 27-01-2006 22:03


Jasne. Zase ziadne konkretne vyhrady, len akesy prazdne zavery a linka. To uz naozaj nedokazes vecne diskutovat, formulovat vecne vyhrady(ako ini?).
Okrem toho a o tom som presvedceny, dobre vies, ze som prave Pravo zakonodarstvo a slobodu tak ako Cestu do nevolnictva cital(hoci uz davnejsie som odhodlany aj koli starsiemu sporu s Tebou aj dalsich zaverov z druhej ruky, ktore chcem s odstupom casu verifikovat). Nemam na to koli pracovnemu vytazeniu cas, som rad, ze si momentalne najdem cas na PS.(popri rodine samozrejme) Musim sa venovat aj odbornym casopisom a literature, to je existecna otazka.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group