ISSN 1335-8715

25-01-2006   Branislav Jáger   Ideológia   verzia pre tlač

Koniec „nekresťanských“ konzervatívcov v Británii

Tak sa to konečne prevalilo. Stalo sa, čo sa muselo stať. Britská konzervatívna strana, celé desaťročia brániaca pozíciu takzvaného sekulárneho konzervativizmu, to nakoniec vzdala. Necelé dva týždne po zvolení svojho nového lídra verejne ohlasuje definitívny príklon na stranu ľavicového liberalizmu.

Reakcia na príspevok

???????
autor: jednokto
pridané: 27-01-2006 8:57


ja teda neviem co to je zrovna stastny tah od Camerona a prinos pre konzervativcov... ked konzervativec zacne pouzivat slova ako "socialna spravodlivost", "ukoncenie skandaloznej diskriminacie zien", alebo "zvysenie poctu ciernych a inych etnickych mensin v parlamente", tak sa mam na pozore pred tymto mackopsom. Pravicovy konzervativec, dokonca ani pravicovy liberal nevidi ulohu statu v tom, aby nejakym sposobom stat ukoncoval diskriminaciu zien, alebo aby dosadzoval do parlamentu ludi na zaklade farby pleti alebo narodnosti. Vo mne to vzbudzuje rovnaku nedoveru, ako ked Rusko zacne hovorit o ochrane vlastnickeho prava (vid KIA).

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group