ISSN 1335-8715

23-01-2006   Martin Pener   Rôzne   verzia pre tlač

Na pamiatku obetí z 19. januára 2006

Na palube dopravného lietadla našich ozbrojených síl zahynulo 42 ľudí. Boli medzi nimi najmä vojaci, ktorým skončila náročná služba, čo nesie i veľké riziko smrti. Smrť sa im vyhla v miesta nasadenia. Počkala si na nich, až kým sa chceli zvítať so svojimi rodinami a priateľmi. Príspevok si chce uctiť pamiatku obetí.

Reakcia na príspevok

Madari za to mozu
autor: Jozef Filko
pridané: 24-01-2006 20:47


Ako uz Martin spomenul v clanku, rad by som aj ja poukazal na obyvatelov madarskej dediny Hejce (dufam, ze si to pamatam spravne). Bez naroku na peniaze nezistne pomahali, podla mojich informacii na vlastne naklady vydali zachranarom a novinarom cez 400 porcii teplych jedal (co v prepocte nie je zanedbatelna suma). Boli medzi prvymi na mieste nestastia a chcu tam postavit aj pamatnik. Ich spravanie a aj spravanie madarskych zachranarov ma v dobrom prekvapilo a dojalo. Kde je pan Slota a jeho lubozvucna lovencina?
Dnes k teme zvysovania cien paliv Slovnaftom pan Szlota znova prejavil svoj "intelekt" a vyhlasil: "...nech si zvysuju v Madarsku..." Co dodat.
Aspon symbolicky, by som sa obyvatelom dediny Hejce rad uprimne podakoval za ich sucit a pomoc.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group