ISSN 1335-8715

23-01-2006   Martin Pener   Rôzne   verzia pre tlač

Na pamiatku obetí z 19. januára 2006

Na palube dopravného lietadla našich ozbrojených síl zahynulo 42 ľudí. Boli medzi nimi najmä vojaci, ktorým skončila náročná služba, čo nesie i veľké riziko smrti. Smrť sa im vyhla v miesta nasadenia. Počkala si na nich, až kým sa chceli zvítať so svojimi rodinami a priateľmi. Príspevok si chce uctiť pamiatku obetí.

Reakcia na príspevok

RE: Ťapakovci???
autor: M. Pener
e-mail: martin.pener@prave-spektrum.sk
pridané: 24-01-2006 18:31


Kiez by si mal pravdu, aj ked treba jednym dychom dodat kiez by sme sa o tom nikdy nemuseli presviedcat.
Ked som pisal patricne pasaze, mal som pred ocami vlanajsie zabery ked niekde na Dunaji horela ta rumunska lod. Tazko by sme vtedy chceli po ludoch aby spontalne a obetavo liali na poziar kyble s dunajskou vodou. Hasici by ich vykazali prec. Ale ich prizeranie ma predsa len dost zarazilo. Na brehu boli cestujuci co prisli o svoje veci, a rad by som vedel ci ich aspon starosta obce (do ich odchodu nahradnou dopravou) niekde posadil a dal im aspon napit. (Bez ohlasu ze to boli bohati Nori a dalsi.)
Jeden pracovnik civilnej ochrany mi zas spominal, ako na Zahori horel les, hasici makali a lud s pivom ruke kukal na to divadlo. Ze by niekto z dediny doniesol hasicom bandasku - pitnej - vody? Chacha!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group