ISSN 1335-8715

20-01-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Sú Američania vôbec národ?

Sú Američania skutočným národom, alebo ide len o nesúrodý zhluk rasových a národnostných skupín bez zdieľanej kultúry a identity? Antiamerikanizmus je dôležitou súčasťou komplexu politických, ekonomických a filozofických bludov, ktoré dohromady vytvárajú (o)bludárium nacionálno-socialistickej identity nadpolovičného množstva Slovákov. Ak načúvame krčmovým slovenským „kulturtrégrom“, ktorí po lazoch a kopaniciach filozofujú nad problémami sveta, Američania žiadnym národom nie sú.

Reakcia na príspevok

RE: VV-odpad
autor: jednokto
pridané: 24-01-2006 12:37


nuz pozera, oci nemoze odtrhnut a zaroven aj pranieruje..

mne to velmi pripomina tu krestansku mladeznicku akciu proti pornocasopisom...normalny clovek by si ani nevsimol a nespomenul, ze take cosi je, ale mladi krestania museli celemu slovensku vytrubit, ze oni ich idu sledovat a pranierovat, ako aj tety v trafike.... vytrubit to museli asi preto, aby si ludia nebodaj nemysleli, ze ich ocumuju kvoli chlipnosti :)


ja osobne mozem s kludnym svedomim povedat, ze tym oplanom z jojky, (ktori zrovna tak dusevni kripli ako ti sutaziaci - videl som niekolkokrat tych predchadzajucich) mozem vlastne dakovat - kupil som si od septembra asi 20 vynikajucich knih a dvd prehravac :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group