ISSN 1335-8715

20-01-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Sú Američania vôbec národ?

Sú Američania skutočným národom, alebo ide len o nesúrodý zhluk rasových a národnostných skupín bez zdieľanej kultúry a identity? Antiamerikanizmus je dôležitou súčasťou komplexu politických, ekonomických a filozofických bludov, ktoré dohromady vytvárajú (o)bludárium nacionálno-socialistickej identity nadpolovičného množstva Slovákov. Ak načúvame krčmovým slovenským „kulturtrégrom“, ktorí po lazoch a kopaniciach filozofujú nad problémami sveta, Američania žiadnym národom nie sú.

Reakcia na príspevok

RE: .
autor: Miso
pridané: 23-01-2006 14:49


"Nevies? Netusis? Co skusenost? Nevies ake detstvo s najvacsou pravdepodobnostou caka dieta tej slecny z reality show? Ak existuju vynimky, nic to na fakte nemeni. Ak chce clovek bez vztahu(moj pohlad) k nemu ukoncit vyvijajuci sa ludsky zivot, skor nez sa nim naozaj stane, tak je to prirodzena ochrana, sposob ako sa da predist urpeniu."

>> Tak toto je uz (Liberalizmus)^3...

Ozaj, mozem sa opytat, ako by si posudzoval situaciu, ak by lekar urobil zene potrat (v 8. tyzdni tehotenstva) proti jej voli? Stalo by sa vobec nieco, co by stalo za zmienku? Patri podla Teb a ten clovek pred sud, ak ano, preco a aky trest by si mu ulozil?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group