ISSN 1335-8715

12-05-2004   David Ravic   Ideológia   verzia pre tlač

Libertariáni versus konzervativci

Josef Šíma je pro mne vzorem libertariána. Je myslitelem, pro kterého se pod MY neskrývá nic dobrého. Libertariáni jsou v jistém smyslu upjatí individualisté, hlásající svoji „víru“ v racionalitu soukromého vlastnictví se stejnou neomylností jako komunisté hlásají „víru“ v kolektivní vlastnictví.

Reakcia na príspevok

RE: este k tym ZHN
autor: Dewey
pridané: 14-05-2004 17:44


"Chvalabohu, ze ta doba skoncila."
No zjavne sa este neskoncila, mame novy ideologicky monopol v STV o ktory sa postaral ex KDHacky mladeznik v jej cele...

"minuly tyzden si tam mal totiz presilovku euronadsencov proti osamotenemu Hanusovi (s vynimkou kratkeho Pistankovho vystupenia)"
Aku presilovku? Czakyho intelektualny potencial a schopnost argumentacie je biedna. Diensbier tam zostal sam voci Pistankovi, Hanusovi, Hribovy a navyse Lasica im tiez castejsie nahraval na smec ako protirecil. Staci si prebehnut vsetky relacie. Mimochodom, som zvedavi, koho bude nasadzovat potom, ked vystriela cely domino potencial, zjavne ma zasadu - jeden krat a dost ;-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group