ISSN 1335-8715

20-01-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Sú Američania vôbec národ?

Sú Američania skutočným národom, alebo ide len o nesúrodý zhluk rasových a národnostných skupín bez zdieľanej kultúry a identity? Antiamerikanizmus je dôležitou súčasťou komplexu politických, ekonomických a filozofických bludov, ktoré dohromady vytvárajú (o)bludárium nacionálno-socialistickej identity nadpolovičného množstva Slovákov. Ak načúvame krčmovým slovenským „kulturtrégrom“, ktorí po lazoch a kopaniciach filozofujú nad problémami sveta, Američania žiadnym národom nie sú.

Reakcia na príspevok

RE: .
autor: D
pridané: 23-01-2006 0:21


V pohode, v skutocnosti som to ani od Teba nechcel. A zase nalejme si citeho vina, ako vznika velka cast skoro skutocnych pribehov? Napise ich redaktorka a podpise ako "x" z "y".(potom zodpovedaju jej pohladu na svet). Prvoplanova propagacia coho kolvek jedine tak vo vztahu ku potencialnym zadavatelom reklamy. Dalsie su na to aby vzbudili jojkanie, hykanie a krutenie hlavou. Clanky typu 10 rad pisu casto dvadsiatky, co sa nevedia uplatnit inak alebo na viac nemaju. V dalsich sa propaguje kozmetika, oblecenie a sluzby a presviedcaju nepriamo, zienky o tom ako uzasne nevyhnutne je pre ich zivot. Potom este nezmyselne dietky, casto za PR clanocky. No a samozrejme klebetky. Ake naroky(bez ohladu na trochu ine moralne vychodiska ako mam ja) ma zmysel za tychto okolnosti klast na tieto casopisy?

"Ved ani Ty necitas, ako si povedal podobne casopisy , ale myslim, ze vplyv na cielenu skupinu obyvatelstva maju."
Ale vplyv maju len preto a na tych, ktori su cielovou skupinou a cielovou skupinou su preto, ze su uz takto "ovlyvneni" ;-) Co sa stane po cenzure? Prestanu to kupovat a nespapaju ani tych par inych nazorov.
Mam sa bat, ze sa manzelka zacne riadit 10 timi radami nezrelych sleciniek pre nezrele slecinky? (na ktorych sa rada zasmeje?) Pohrozit jej rozvodom ak to neprestane citat? Ale keby take nieco hrozilo, tak jej radsej podstrcim nenapadne pansky ekvivalent...
tu cenzuru som mal na mysli v zmysle, ze sa prestanu pisat take clanky, nemyslel som priamo statnu cenzuru, nepredpokladal som, ze by si nieco take pozadoval, aspon nie takto siroko.(lebo pisat do kamarata o tom, ze sex so zvieratkom je cool, na cenzuru v zaujme ochrany deti urcite je)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group