ISSN 1335-8715

20-01-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Sú Američania vôbec národ?

Sú Američania skutočným národom, alebo ide len o nesúrodý zhluk rasových a národnostných skupín bez zdieľanej kultúry a identity? Antiamerikanizmus je dôležitou súčasťou komplexu politických, ekonomických a filozofických bludov, ktoré dohromady vytvárajú (o)bludárium nacionálno-socialistickej identity nadpolovičného množstva Slovákov. Ak načúvame krčmovým slovenským „kulturtrégrom“, ktorí po lazoch a kopaniciach filozofujú nad problémami sveta, Američania žiadnym národom nie sú.

Reakcia na príspevok

RE: .
autor: tato
pridané: 22-01-2006 23:50


" Ale chcem dufam, ze najdes aspon jeden citat "

O.K. omluvam sa , ale nenajdem. Nemal som to pouzit, ked sa mi teraz nechce vyhladavat clanky . Preto som aj alibisticky napisal, ze ja to pisem natvrdo a oni krajsie .

Ja viem , ze nepise sa ze interupcia je fajn. Pise sa , ze je to "krajne" riesenie . Pre mna to je ako propagacia . Nema sa to , ale ked uznas za vhodne tak to vyuzi .

" A ja sa pytam, co by aj "cenzura" vyriesila vo vztahu k promiskuite? "

Tot otazka "cenzura" . Nuz, mozno by aj pomohla . Ved ani Ty necitas, ako si povedal podobne casopisy , ale myslim, ze vplyv na cielenu skupinu obyvatelstva maju . Len v ramci zachovania slobody tlace (prejavu) som proti "cenzure" .(aj ked s tazkym srdcom)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group