ISSN 1335-8715

20-01-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Sú Američania vôbec národ?

Sú Američania skutočným národom, alebo ide len o nesúrodý zhluk rasových a národnostných skupín bez zdieľanej kultúry a identity? Antiamerikanizmus je dôležitou súčasťou komplexu politických, ekonomických a filozofických bludov, ktoré dohromady vytvárajú (o)bludárium nacionálno-socialistickej identity nadpolovičného množstva Slovákov. Ak načúvame krčmovým slovenským „kulturtrégrom“, ktorí po lazoch a kopaniciach filozofujú nad problémami sveta, Američania žiadnym národom nie sú.

Reakcia na príspevok

RE: .
autor: romco
pridané: 22-01-2006 13:41


to je tak trosku totalita nie? aby doktor hlasil tvoj zdravotny stav statu a ten na zaklade jeho spravy zacal viest trestne stihanie.
lekar ma drzat tajomstvo o zdravotnom stave
ak by to bolo ako ty chces take zeny by prestali chodit ku gynekologom v domacej krajine, len kto by si potom zobral na triko X-percentny narast umrtia zien na rakovinu krcku maternice a podobne...
podla mna by mal stat viest ludi k zodpovednosti a a podporovat prevenciu uz na skolach cez spominanu sexualnu vychovu a podobne...
zakazom by sa nic extra nevyriesilo, a hlasenie doktorov by akurat viedlo k tomu, ze by take zeny proste k doktorom nechodili.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group