ISSN 1335-8715

20-01-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Sú Američania vôbec národ?

Sú Američania skutočným národom, alebo ide len o nesúrodý zhluk rasových a národnostných skupín bez zdieľanej kultúry a identity? Antiamerikanizmus je dôležitou súčasťou komplexu politických, ekonomických a filozofických bludov, ktoré dohromady vytvárajú (o)bludárium nacionálno-socialistickej identity nadpolovičného množstva Slovákov. Ak načúvame krčmovým slovenským „kulturtrégrom“, ktorí po lazoch a kopaniciach filozofujú nad problémami sveta, Američania žiadnym národom nie sú.

Reakcia na príspevok

RE: .
autor: romco
pridané: 22-01-2006 13:12


pretoze v okolitych krajinach je to povolene, citaj si co pisem nech sa neopakujem. vieden je 60 km od ba, si tam autom za hodinku ani to nie. zakazom by sa nic nevuriesilo.
netvar sa jak bulo keby chcela zenska ist na potrat vyhradi si dve tri hodinky v jednom dni a zajde si do viedne, takze ziaden efekt by to nemalo.

s tymi autami je to rozidel, v premavke mozes ohrozit inych ucastnikov premavky, ale nechce sa mi vysletlovat rozidel medzi dopravnymi predpismy a potratmi, tie rozdieli vies dobre aj ty sam nerozumiem preco sa na to pytas


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group