ISSN 1335-8715

20-01-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Sú Američania vôbec národ?

Sú Američania skutočným národom, alebo ide len o nesúrodý zhluk rasových a národnostných skupín bez zdieľanej kultúry a identity? Antiamerikanizmus je dôležitou súčasťou komplexu politických, ekonomických a filozofických bludov, ktoré dohromady vytvárajú (o)bludárium nacionálno-socialistickej identity nadpolovičného množstva Slovákov. Ak načúvame krčmovým slovenským „kulturtrégrom“, ktorí po lazoch a kopaniciach filozofujú nad problémami sveta, Američania žiadnym národom nie sú.

Reakcia na príspevok

RE: .
autor: tato
pridané: 22-01-2006 9:34


" Ano, aj vtedy, ale tu sa nejedna o "dieta" ale len plod ktori "neciti"... "

Ale promiskuitny zivot ano . A dokonca aj interupciu, ked zlyha ta dokokonala hormonalna alebo prezervativ . Ci si sa niekde tam docital , ked to zlyhalo tak postarajte sa o dieta, doteraz ste si uzivali teraz prichadza zodpovednost a pod. Nie v ziadnom predovsetkym myslite na seba az potom na dieta . Ja viem pise sa to inak aby to krajsie znelo , aby svedomie sa umlcalo . Este donedavna (dnes uz tieto nezmysly sa siria menej) sa v tychto casopisoch tvrdilo ze deti si nemozme financne dovolit preto je nutne mat interupcie , to popieraju statistiky .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group