ISSN 1335-8715

20-01-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Sú Američania vôbec národ?

Sú Američania skutočným národom, alebo ide len o nesúrodý zhluk rasových a národnostných skupín bez zdieľanej kultúry a identity? Antiamerikanizmus je dôležitou súčasťou komplexu politických, ekonomických a filozofických bludov, ktoré dohromady vytvárajú (o)bludárium nacionálno-socialistickej identity nadpolovičného množstva Slovákov. Ak načúvame krčmovým slovenským „kulturtrégrom“, ktorí po lazoch a kopaniciach filozofujú nad problémami sveta, Američania žiadnym národom nie sú.

Reakcia na príspevok

RE: Off topic
autor: Lukas Krivosik
pridané: 22-01-2006 2:13


No musim povedat, ze tie tricka vyzeraju dost dobre. - Zvlast na tych pipkach (a zvlast na tej blondynke s Reaganom v cervenom!). To taketo babenky maju v republikanskej strane?!

Tie tricka by sme inak mohli na Slovensko normalne importovat. Verim, ze par by sme ich predali. Klientela nie je mala: citatelia PS, clenovia OKS, SDKU, ODM... Tie protiliberalne tricka by zase boli urcite velkym trhakom v KDH a v KDMS. - Zvlast teraz pred volbami.

A casom by sme mohli vyrabat taketo tricka so slovenskymi politickymi motivmi! To by bol biznis! Ostatne, nad toaletnym papierom s tvarami politikov Smeru na jednotlivych stvorcekoch, rozmyslame viaceri uz davno.

Hmm, zase len zasnem, co vsetko cloveku napadne, ked si da vecer v krcme k caju tri rumy. Stara dobra konzervativna droga alkohol je vynikajucim brainstormingovym prostriedkom;-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group