ISSN 1335-8715

12-05-2004   David Ravic   Ideológia   verzia pre tlač

Libertariáni versus konzervativci

Josef Šíma je pro mne vzorem libertariána. Je myslitelem, pro kterého se pod MY neskrývá nic dobrého. Libertariáni jsou v jistém smyslu upjatí individualisté, hlásající svoji „víru“ v racionalitu soukromého vlastnictví se stejnou neomylností jako komunisté hlásají „víru“ v kolektivní vlastnictví.

Reakcia na príspevok

k tomu moslimu
autor: Lukas Krivosik
e-mail: a@p.ls
pridané: 13-05-2004 15:16


Tak dobre, nemyslel som to naozaj tak radikalne, bolo to sposobene navalom zurivosti, ktore vo mne vyvolalo to video. Este viac ma vsak nastvala jedna moja lavicovo-liberalna spoluziacka, ktora hned zacala tvrdit, ze to bolo urcite natocene v Hollywoode, lebo "ti teroristi tam su na Arabov dost komercne obleceni". To uz nema daleko k popieraniu holocaustu...

Teraz k Tebe, Dewey: ak tu niekto ukazal pravu tvar tak si to Ty, lebo zase raz relavizujes dobro a zlo a zahmlievas pravdu.

Klast rovnitko medzi fotografovanim nahych vaznov a odrezanim hlavy kuchynskym nozom 26rocnemu nevojakovi je zase raz dokazom toho, ze ak nasu civilizaciu neznicia islamofasisti, tak celkom urcite nasi vlastni lavicovo-liberalni uzitocni idioti.

1. Vaznom bolo posliapavane po ich dostojnosti, neboli vsak popraveni.

2. Zodpovedni budu postaveni pred vojensky sud a odsudeni. Vrahovia toho Americania si rozdelia 10 kilov zlata, ktore im slubil Bin Ladin.

3. Ked si pozries tie fotky, mne to na prvy pohlad pripomenulo take tie moderne kontroverzne vystavy, kde sa za umenie povazuje aj vystavena sracka, alebo vystavy mrtvych tiel (Korperwelten). Takze toto zlyhanie niektorych americkych vojakov nie je produktom Bushovej konzervativnej Ameriky, vojaci chceli zjavne imitovat moderne pseudoumenie.

4. Generalne je zvrhle tvrdit, ze za terorizmus je zodpovedna nespravodliva americka politika. To je ako ospravedlnovat Hitlera tym, ze versailleska dohoda bola nespravodliva a on chudak sa len pokusal zrusit jej okovy.

5. Neviem Dewey, ale Ty asi drzis teroristom. Bol by si spokojnejsi, keby zabili viac Americanov???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group