ISSN 1335-8715

29-04-2004   Peter Frišo   Komentáre   verzia pre tlač

Mýli sa Roman Joch?

Západná kultúra je v kríze, čo dnes vníma každý hlbšie zmýšľajúci človek. Táto kríza sa začala vtedy, keď sa vytratil človek, odcudzil sa a stal sa len inteligentnejším zvieraťom. Najprv napadla možnosť existencie transcendentných noriem, potom i existencie prirodzeného poriadku i samotnej prirodzenosti človeka.

Reakcia na príspevok

Zapad(resp. Sever) vs. Juh. sme na smiech
autor: Peter Spáč
pridané: 13-05-2004 0:41


Presne ako v nadpise, co sa tyka nasho vztahu k Juhu (pretoze sme jednoznace severnou castou sveta, nech si komanci vykrikuju co chcu), je tu jedna fakt dolezita vec, ktora mnohym (asi zamerne) unika. Ak som si spravne precital, tak Lukas v jednej reakcii spomenul, ze potraviny v EU su tak drahe, pretoze je EU tak trosku (ale fakt len velmi velmi velmi trosku) socialisticka. EXACT. vdaka nezmyselnym dotaciam skodime sebe a zaroven aj tym chudakom na juhu. Kym "my" nase potraviny dotujeme, lebo sme neschopni vyrabat ich lacnejsie, 3.svet musi pestovat take srandicky ako kavu a kakao, ktore k nam nutne vyvaza. logicky sa kvoli tomu kakau(ktore je v tychto krajinach asi tak podstatne ako u nas Smer a Fico, sorry Dewey nevedel som si toto prirovnanie odpustit) nemoze pestovat plodina, ktora by tamojsich ludi uzivila. A tak vyvazaju a vyvazaju a co spravime my??? Namiesto toho, aby sme pestovanie obilnin prenechali im, nasilu ho dotujeme a NAVYSE zatazime ich polnohospodarsky export ekonomickymi barierami. A samozrejme na summite WTO a EU nezabudneme pred kamerami zdoraznit, ako velmi nam na 3.svete zalezi. LEN TAK DALEJ ZAPADNY CLOVEK!!!

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group