ISSN 1335-8715

21-04-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Slovenská otázka ako kríza slobody a morálky

„Prosíme slovenských zákazníkov, aby nekradli!“ S podobnými nápismi v rakúskych obchodíkoch, napísaných lámanou slovenčinou, je možné stretnúť sa ešte dnes. Táto výzva, ktorá musí zahanbiť vari každého Slováka, je skvelým zhmotnením toho, čo minimálne v podvedomí cíti každý z nás.

Reakcia na príspevok

RE: lavicovi liberali
autor: liberal
pridané: 05-05-2004 10:13


„ Pokial ide o tych Madarov, ja by som sa spytal, co je liberalne na posielani prispevkov obcanom ineho statu len na zaklade toho, ze patria k inej narodnosti ??? “
--- Pokial posiela prispevky INY STAT , je to skor problem obcanov toho ineho statu. Ja osobne neplatim dane v Madarsku. Keby som platil dane tam, tak by som bol ostro PROTI.

„ Lavicovi liberali existuju, su to ti, co chapu slobodu ako volnost, slobodu odtrhnutu od zodpovednosti. Zvacsa prichadzaju s temami ako pozitivna diskriminacia, atd. “ .
--- POZITIVNA DISKRIMINACIA znamena ZVYHODNOVANIE. A zvyhodnovanie ide v principe vzdy NA UKOR niekoho ineho. Takze ten INY je automaticky POSKODZOVANY. A toto uz nie je liberalne. Takze aj pozitivna diskriminacia je NELIBERALNA, pokial je robena silou statu a zakona.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group