ISSN 1335-8715

29-04-2004   Peter Frišo   Komentáre   verzia pre tlač

Mýli sa Roman Joch?

Západná kultúra je v kríze, čo dnes vníma každý hlbšie zmýšľajúci človek. Táto kríza sa začala vtedy, keď sa vytratil človek, odcudzil sa a stal sa len inteligentnejším zvieraťom. Najprv napadla možnosť existencie transcendentných noriem, potom i existencie prirodzeného poriadku i samotnej prirodzenosti človeka.

Reakcia na príspevok

RE: som zhnuseny
autor: Dewey
pridané: 03-05-2004 14:23


Filip, ale nehovoris mi nic nove.
To co pises si clovek mohol precitat na strankach KDH.
HSLS pre vznikom Slovenskeho statu a HSLS po vzniku slovenskeho statu, to bola premena charakteru strany a ludi mavnutim carovneho prutika? Vobec nie, historici ako napriklad Liptak upozornovali, ze tieto postoje a nazory boli v strane pritomne davno. Len dostali priestor dostat sa na povrch.
A okrem ineho, ide tu napr. o zlahcovanie celeho rezimu odovlavanim sa na nevyhnutnost, bezalternativnost, zlahcovanie ulohy Tysa na celkom diani.(napriklad Fero Miklosko).(inak dobra otazka je, preco stiahli ten dokument zo stranky, azda preto, ze zmenili postoje k HSLS alebo nechceli drazdrit verejnu mienku?)
A ten moralny relativizmus bije do oci, (nehovorim o vsetkych KDHakoch), arogancia voci komunistom(nech su uz aky su), ktory sa hlasia k tomu "dobremu" a neustale zlahcuju cely rezim je niekedy udivujuca, co by bolo pekne, keby podobne postoje nezaujimali sami voci HSLS.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group