ISSN 1335-8715

29-04-2004   Peter Frišo   Komentáre   verzia pre tlač

Mýli sa Roman Joch?

Západná kultúra je v kríze, čo dnes vníma každý hlbšie zmýšľajúci človek. Táto kríza sa začala vtedy, keď sa vytratil človek, odcudzil sa a stal sa len inteligentnejším zvieraťom. Najprv napadla možnosť existencie transcendentných noriem, potom i existencie prirodzeného poriadku i samotnej prirodzenosti človeka.

Reakcia na príspevok

som zhnuseny
autor: Lukas Krivosik
e-mail: a@b.c
pridané: 01-05-2004 18:06


Fuj, je mi na zvracanie z tohto vlezdoprdelizmu. Vsetci sa spravaju ako by boli na dozvukoch po maturite. Ale po kazdej opici pride vytriezvenie a za par mesiacov tu budeme mat dost silne nalady proti EU.

Je nasou psou povinnostou hovorit ludom, ze drahsie potraviny su nasledkom socialistickej spolocnej agropolitiky EU, lebo ak tychto nespokojencov neziskame my, ziska ich Fico...

Konecne aj lavotocivy slovensky volic pociti staru pravdu: totiz ze lavica vzdy najskor zneuzije najchudobnejsich nato, aby uchvatila moc a ked sa jej to podari, prave tych najbiednejsich s opovrhnutim prehliada.

Kym nase trapne media vo velkom oslavovali, v Cechach dnes pomaly ani nevedeli, ze su v Unii. Tv PRIMA dnes davala Sequensov film Atentat o atentate na risskeho protektora Heydricha v 1942 {taky Verheugenov predchodca} - ten film sa hodil k tomuto dnu.

Problem je, ze v duchu kritiky za zabitie sejka Jasina by dnesna EU odsudila asi aj ten atentat na Heydricha.

Uz sa tesim na to vytriezvenie, mile eurovtierky!!!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group