ISSN 1335-8715

21-04-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Slovenská otázka ako kríza slobody a morálky

„Prosíme slovenských zákazníkov, aby nekradli!“ S podobnými nápismi v rakúskych obchodíkoch, napísaných lámanou slovenčinou, je možné stretnúť sa ešte dnes. Táto výzva, ktorá musí zahanbiť vari každého Slováka, je skvelým zhmotnením toho, čo minimálne v podvedomí cíti každý z nás.

Reakcia na príspevok

RE: diskutujucim
autor: liberal
pridané: 28-04-2004 11:10


+++++++++++
„ Vidis, Dewey, je taky typicky lavicovy liberal a prave nim deklarovane nazory jasne hovoria, ze medzi lavicovym liberalom a regulernym komancom nie je az taky rozdiel. „
- Nuz, ja si myslim, ze Dewey je v prvom rade DEMAGOG. To dokazuje aj moj predtym uvedeny priklad s tou zahradou. Jeho postoj NIE JE LAVICOVY, je iba demagogicky. A celkove je Dewey klasicky bolsevik.
A pojem „lavicovy liberal“ pouzivam velmi nerad. Ak je niekto LIBERAL, nemoze uz byt LAVICOVY. Ano, liberal moze mat SOCIALNE citenie – a zo SVOJHO majetku rozdavat chudobnym.


++++++++++
„ Osobne som sa Palka pytal na jeho vztah k trhovemu (klasickemu) liberalizmu. "S tym nemam problem", povedal „
- Ale veru MA PROBLEM. Azda umoznuje ( ? ! ) klasicky liberalizmus zaviest STOPERCENTNU DAN NA DARY posielane z Madarska tunajsim Madarom ? [ navrh KDH ! , nie SNS ]
A ako sa zhoduju Palkove „pozitivne postoje ku klasickemu liberalizmu“ s pripravovanym ZNARODNENIM sukromnych pozemnkov pri Teplicke pre potreby Hyundaiu ????? Ved navrhovana „vykupna “ cena 100 Sk za m2 umozni majitelovi pody za peniaze z jedneho m2 parkovat 2 HODINY v meste Zilina !!!!!!!

++++++++++++
A este k tej „rovnej dani “ - Nie je rovnou danou dan, ak plati jeden danovnik 19 % z miliona a druhy danovnik 19 % zo 100 tis. – odpocit. polozky . Ten prvy zaplati dan 200 000 , ten druhy cca 5 000 Sk.
Takze 200 000 = 5 000 ?????
A stredna vrstva to odskace. A TOTO PODPORILO KDH ! ! ! ? ? ? ? ? ! ! !

Taketo OFICIALNE verejne klamanie tiez nepomoze rozvoju slovenskeho naroda. Stat tu ponechava v platnosti system , v ktorom sa stredna vrstva logicky rozostvava proti nizsej vrstve, pretoze zo zakona na slabsiu vrstvu doplaca. A potencialne schopni ludia, ludia, ktori by mohli zapracovat aj na zveladovani ducha slov.naroda , su stavani do pozicie, ked musia bojovat o existencne prezitie. A najslabsia vrstva je tlacena do pozicie lumpenproletariatu - prizivnikov – ktori su ziveni tymi bohatsimi. A este ich za to nenavidia, lebo si v duchu uvedomuju svoju odkazanost.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group