ISSN 1335-8715

21-04-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Slovenská otázka ako kríza slobody a morálky

„Prosíme slovenských zákazníkov, aby nekradli!“ S podobnými nápismi v rakúskych obchodíkoch, napísaných lámanou slovenčinou, je možné stretnúť sa ešte dnes. Táto výzva, ktorá musí zahanbiť vari každého Slováka, je skvelým zhmotnením toho, čo minimálne v podvedomí cíti každý z nás.

Reakcia na príspevok

RE: Bude iba LCC stacit?
autor: PeterS
pridané: 27-04-2004 13:42


Dik za zivy dokaz mojich tvrdeni, slovaci asi naozaj neprijmu jednotnu viziu. (resp. prevazujucu, kto chce pochopi, kto nechce bude chytat za slovicka. Nazvyme to teda synergiou prevazujucich vizii s cielom uspesneho ekosymbiotickeho zivota, tzn, rovnovaha prvkov podporujucich svoj rast, neniciacich okolie a vytvarajucich prostredie pre komplexny rast jeho nositelov. Predstavte si cloveka, ktory je integraciou buniek, zachovava sa, nenici ine zive organizmy a vytvara prostredie pre rast seba - od zdravych buniek po moralku. Clovek alias metavizia musi byt najme uspesny v symbioze s ostatnymi clovekmi-metaviziami.)
A to som netusil, ze nielen nie je vystup od elit, ale slovak je aj a-priori oportunista, pretoze to nejde a keby to malo ist, tak to just nepojde, pretoze to tvrdi clovek spominajuci napr. Husaka. Naco to vobec skusit.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group