ISSN 1335-8715

07-12-2005   Róbert Janko   Komentáre   verzia pre tlač

Neonacisti vo vláde?

Stále s väčším znepokojením, ale hlavne s rastúcim znechutením sledujem verejný diskurz, ktorý sa rozvinul okolo vraždy študenta Daniela Tupého. Každý rozumný človek musí odsúdiť tento brutálny čin, ale každý účastník debaty by mal starostlivo vyberať slová, aby sa nezmenila na výmenu ideologických klišé, ktoré zmaria nevyhnutnú debatu o závažnom probléme.

Reakcia na príspevok

skandal
autor: diana
e-mail: dianaslana@post.sk
pridané: 17-12-2005 17:16


Prave o to ide,ze media vrazdu Daniela Tupeho ponali ako dalsi skandal. Nieco ako svadbu Britney Spears. Ludia boli otraseni a mnohi su otraseni aj dnes, ale media idu dalej. Su tu Vyvoleni, Big Brother a SuperStar. Ja ked idem okolo Dunaja a pozriem sa na Arenu,kde sa vrazda stala tak mi beha mraz po chrbte a nedaleko su vianocne trhy. Naozaj sme uz tak otupeli, ze nie sme schopni uvedomit si, ze na Tyrsovom nabrezi lezi stale Danielova krv. Politici v tom case riesili kauzu Ruskovej nahravky p.Henzelyovej. Tie intrigy prekryli aj tien neonacizmu, ktory sa vznasa nad Bratislavou. Myslim, ze vascina politikov mala zaujat nejake stanovisko. To nebola akcia nejakeho psychopata, ale naplanovana a profesionalne vykonana vrazda. Malo 19-rocnych vyrastkov, by sa tak ticho a organizovane spravalo, keby neboli cviceni.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group