ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

RE: ted jiz mame co jsme chteli
autor: Peter Botev
pridané: 06-04-2004 21:30


Zabudas vsak nato,ze Hrusovsky este pred ohlasenim Kukana za kandidata hovoril o Mikloskovi ako kandidatovi v Domine. Koalicia ako celok je vinna,nehovor mi,ze by KDH podporilo hocikoho z SDKU,tak ako by SDKU nepodporilo Mikloska. Ved Miklosko neziskal ani tolko kolko su preferencie KDH.
Ale na tom uz nezalezi. Teraz budeme mesiac pocuvat ako sa jednotlive koalicne strany navzajom obvinuju. Ja si skor myslim,ze koalicia jednoznacne nevyzvala svojich volicov aby isli volit a cela kampan bola v znameni isteho Kukanovho postupu do druheho kola. To bola zasadna chyba koalicie(resp. SDKU). Ludia zrejme pocitali s tym,ze v prvom kole budu volit kandidata,ktoreho chcu a v druhom Kukana. Lenze asi sa Slovaci trosku prepocitali. Ja som sice volil Butoru,ale aj keby som vedel,ze ako to dopadne svoju volbu by som nezmenil. Nielen Dzurinda,ale cela koalicia by sa mala nad sebou zamysliet,pretoze okrem ANO to vsetky strany chceli tahat na stranicke vitaztvo.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group