ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

RE: P.S.
autor: Lukas Krivosik
e-mail: a@b.c
pridané: 06-04-2004 11:21


Hmm, problem nie su volici Mikloska a Butoru, problem su volici stbakov Kukana, Meciara a Gaspiho.
Stale sa pytam, preco nemohol byt koalicnym kandidatom napr. Peter Stastny? Preco nim musel byt slizky diplomat bez nazoru.
Pokial ide o druhe kolo, este si to dobre rozmyslim, ci pojdem volit Gasparovica, ale ak by som isiel, tak len preto, aby som sa nemusel pozerat na Meciarov ksicht vzdy ked pridem niekam do kanclu alebo na urad buducich pat rokov. Ale skor nie.
Mozno by bolo zvolenie Meciara za prezidenta aspon zdravou fackou pre vladnu koaliciu, nech sa najma SDKU zbavi tej svojej arogancie. Tie oslavy NATO, ktore si Dzurinda sprivatizoval pre seba boli uz vrchol a potom este ten skandal s financovanim!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group