ISSN 1335-8715

10-12-2005   Martin Hanus   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Nezabíjajte ma, prosím

Holandská vláda predložila zákon, ktorý umožňuje eutanáziu nevyliečiteľne chorých detí do dvanásť rokov so súhlasom rodičov. Krajina tolerancie, ktorá je pre mnohých vzorom a západným predvojom nových etických prístupov, tak prelamuje poslednú hrádzu. Kam smeruje postkresťanská civilizácia?

Reakcia na príspevok

RE: utanázia – slobodný akt jednotlivcov? (off topic?)
autor: libertarian
pridané: 14-12-2005 8:18


" Ako moc ma konzervativizmus v plane urobit z jedinca otroka nejakeho institutu? Co vsetko z jeho intimity mu chce vykradnut? Sex, deti, rodinu, bolest, smrt, to vsetko je pod obrovskym atakom konzervativizmu, vsade chce zakony, sliedenie a kriminalizaciu. Nehnevajte sa pani, ale nieco je chore v tom vasom spolku. "

- Tvrde slova, ale pravdive. Pokial konzervativci presviedcaju a odhovaraju konkretneho jedinca, ktory chce vyuzit eutanaziu NA SEBA , je to ich plne pravo. LENZE konzikom nestaci apelovat, konzici potrebuju mat istotu , a preto apeluju priamo na statnu moc , aby to OSTATNYM ludom zakazali. Toto uz nie je vec moralky, to je uz " plan urobit z jedinca otroka nejakeho institutu".

Behajte po nemocniciach, prehovarajte chorych, len nesiahajte na nase slobody !!!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group