ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

RE: ted jiz mame co jsme chteli
autor: Dewey
pridané: 05-04-2004 11:35


Suhlasim, ale aj tam si myslim, ze rovnako kategoricky postoj by zaujalo aj KDH. Kukana by KDH nepodporili a SDKU nemalo v zalohe ineho zvolitelneho kandidata a ani jesitnost by in nedovolila podporit niekoho ineho. Fera a ani nikoho ineho by zase z "principialnych" dovodov nepodporilo KDH.
Co sa tyka druheho kola, volit pojdem.
Nebudem sice tyzden spavat, ked dam hlas Gasparovicovi, ale na vyber tu nie je.
Co sa tyka podpory Gasparovica zo strany koalicie, hraju sa na urazene male deti a neverim, ze postoj prehodnotia. Takze si pisme meno noveho prezidenta - bude sa volat Vladimir Meciar...ten Meciar, ktoreho pochvalil Dzurinda na Euronews(to som sice priamo nevidel) ale videl som jeho velmi
podobnu retoriku na BBC.
Tie "obstrukcie" referenda ma nastvali.Bol som volit v obvode s prevahou KDH v zastupitelstve. 3 obvody mali miestnost rovno oproti kostolu. 4ta kedze sa nezmestila pred kostol bola spolu s referendom v skole asi 500metrov mimo, kde boli este volne miestnosti.
A co Ty a druhe kolo, myslim, ze to je ovela zaujimavejsia otazka.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group