ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

volby
autor: tomas
e-mail: tomassamel@pobox.sk
pridané: 04-04-2004 21:12


Bohuzial je to tak. zatial co sa na pravom Spektre viedli debaty ci Miklosko alebo Butora, diskuteri akosi nezbadali, ze Kukan nie je az taka tragedia, aka by mohla nastat.
Po poslednych parl. volbach vsetci svorne tvrdili, ze volba mensieho zla plodi vacsie zlo. V tom pripade ale potom nevolenie mensieho zla plodi totalnu katastrofu.
Na zaver trosku sebakritiky: aj ja by som volil Butoru (nevolil som, kedze nemam patricny vek). Spatne si vsak uvedomujem ze iba kvoli tomu, ze o nom nic neviem. A uprimne vzate, kolko pruserov mal vlastne Kukan na ministerstve?
Zelam prijemnych 5 rokov :-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group